Каталог товарів
0
Корзина
Ваш кошик порожній!
Обмін і повернення

В Україні діє Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", де прописано перелік товарів, які не підлягають поверненню. Спідня білизна входить до цього переліку. Ми діємо у межах чинного законодавства, тому обміну та поверненню натільна білизна представлена у нашому магазині не підлягає.
Ми розуміємо, що можуть траплятися різноманітні ситуації, тому передбачаємо ряд винятків, коли повернення можливе:

  • Якщо ви отримали бракований товар. Потрібно сфотографувати браковану річ (безпосередньо брак) і відправити нам фото. Повернення можливе протягом 14 днів, за умови, що товар в оригінальному пакуванні з етикетками та не має видимих слідів використання. За бажанням клієнта можемо обміняти річ на нову, або повернути гроші.
  • Якщо ви отримали товар, який повністю не відповідає заявленому кольору. Варто мати на увазі, що у реальності колір білизни може мати незначну різницю з тим, що на фото.
  • Якщо ви отримали товар не того розміру, який було замовлено.

Подібні ситуації радше виключення, адже ми дуже уважно підходимо до оформлення ваших замовлень, а також допомагаємо визначитися з розміром та правильно підібрати білизну враховуючи ваші параметри й побажання.